Sönmez Inflatables, tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden ve başarılı tasarımlarla ürün yelpazesini her geçen gün artıran bir firmadır. Şişme ürünler alanında, yirmi yıllık bilgi ve tecrübesini kalite standartlarıyla yansıtmaktadır.

Her yeni ürünü, uluslararası ve ulusal patent kurumlarınca tescil edilen firmamız, hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığı için en güvenilir malzemeleri kullanmaktadır. Şişme ürünler ile, günümüzde pek çok ortamda karşılaşmanız mümkün. Ancak kaliteli ürünleri ile Sönmez Inflatables farkını kolayca anlayabilirsiniz.

Yola çıktığımızda hedefimiz sektörün lideri olmaktı. Bugün tescilli ürünlerimiz ile sektörün nabzını tutuyor, yeni ürün tasarımları ile fark yaratıyoruz. İhtiyaçları en iyi şekilde analiz ediyor ve farklı şişme ürün önerilerinde bulunuyoruz. Kalite standartlarımızı daima zirvede tutarak, rekabet gücü yüksek ürünlerle hem beklentilerinizi en doğru şekilde karşılıyor, hem de sektöre ivme kazandırıyoruz.

Artan üretim kapasitemiz ile ülkemizin gelişimine hizmet etme ülküsünü yerine getiriyor, işimizi aşkla yapıyoruz. AR-GE yatırımlarını sürekli artırarak, daima gelişim vizyonunu taşıyoruz.

Yalnızca ürün değil ‘kaliteli ürün’ üretme misyonu ile başarılı çalışmalarını sürdürmeye devam eden firmamız, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamaya ve sektöre yol göstermeye devam edecektir.

SONMEZ İNFLATABLES

 

Reklam Balon Adam | Gel Gel Yapan Reklam Balon Adam Üreticisi hakkımızda.fw_-2 Hakkımızda